Uspjeh tuzlanskih stonotenisera

U subotu je u Ilijašu  održan 3.otvoreni turnir Bosne i Hercegovine u stonom tenisu za najmlađe kadete i kadetkinje, gdje su predstavnici stonoteniskog kluba “Kreka” – Tuzla zabilježili odlične rezultate.

Kerim Fazlić je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju pobjedivši u finalu predstavnika STK “Bugojno” Manović Sanjina  sa rezultatom 3:0, dok je Hanić Azur u borbi za ulazak u finale izgubio upravo od  predstavnika svog kluba Fazlića rezultatom 3:1, te na kraju osvojio  odlično treće mjesto i bronzanu medalju.

Ovo je ujedno i jedna lijepa uvertira pred međunarodno takmičenje “Zagi Ping” za mlade kategorije, koje će se održati naredni vikend u Zagrebu na kome se očekuje nastup oko 800 učesnika,  iz oko 20 zemalja Evrope.