Medalje za strijelce Streljačkog Invalidskog Kluba Tuzla

Strijelci Streljačkog Invalidskog Kluba Tuzla vratili su se sa osvojenim medaljama i priznjanima sa Otvorenog Prvenstva Bosne i Hercegovine. U subotu 15 . 07. 2017 god u Maglaju po prvi put  održano je Otvoreno prvenstvo u streljaštvu osoba sa invaliditetom u ženskoj konkurenciji ekipno drugo mjesto je osvojila ženska ekipa Streljački  Invalidski Klub Tuzla i treće mjesto u muškoj konkurenciji je osvojio Streljački Invalidski Klub Tuzla u pojedinačnom plasmanu Kadira Nukić sa ostvarena 175 krugova u konkurenciji SH-1 je osvojila prvo mjesto a Ramić  Mirela sa ostvarena 161 kruga je osvojila drugo mjesto strijelac Tursum Vernes sa ostvarena  175 krugova u kategoriji SH-2 osvojio je drugo mjesto i srebrenu medalju učešeće je uzelo 45 strijelaca iz 8 Strljačkih Klubova Osoba sa Invaliditetom iz Bosne i Hercegovine.