Zrinjski i Borac odigrali meč bez pogodaka

Jedan od najzanimljivijih susreta 11. kola BH Telecom Premijer lige odigran je u Mostaru između Zrinjskog i Borca, a na kraju nije bilo pogodaka.

Prvu veliku priliku na meču imao je Zrinjski u devetoj minuti susreta kada je Bilbija šutirao, a Trkulja odbranio njegov udarac. Nakon toga su Plemići imali još dvije opasne prilike, ali nije bilo promjene rezultata.

Gosti iz Banje Luke prvi put su zaprijetili u 17. minuti kada udarac Mahira Karića odlazi preko gola, da bi do poluvremena gledaoci na stadionu Pod Bijelim brijegom vidjeli još nekoliko opasnih situacija pred golom obje ekipe, ali nije bilo promjene rezultata.

Ekipa Blaža Sliškovića odmah je na startu drugog poluvremena krenula agresivno prema golu Borca, međutim golman gostiju Nemanja Trkulja odlično je čuvao svoju mrežu.

U 74. minuti veliku priliku za vodstvo imali su igrači Borca, ali je Pirić sjajno zaustavio pokušaj Kunića koji je izašao sam pred golmana Plemića.

Do kraja susreta rezultat je ostao isti te je meč završen najnepopularnijim rezultatom 0:0.