Stonoteniseri “Kreke” osvojili dvije bronzane medalje u Varaždinu

Proteklog vikenda na međunarodnom stonoteniskom turniru u Varaždinu na kome je učestvovalo oko 450 takmičara iz 10 zemalja okruženja i Evrope, stonoteniseri STK „KREKA“ su osvojili dvije bronzane medalje.

U kategoriji juniorki ekipno, Fazlić Amina  sa suigračicom Hasečić Alemkom, predstavnicom STK “MOSTAR“ je osvojila treće mjesto i bronzanu medalju, dok je Isabegović Amar u kategoriji kadeti ekipno sa suigračem Beganović Kemalom, predstavnik STK „VITEZ“ osvojio također treće mjesto i bronzanu medalju.

Na ovom trodnevnom međunarodnom turniru tuzlanske stonotenisere  su predstavljali još Hanić Azur (kategorija najmlađi kadeti), Fazlić Kerim (kategorija mlađi kadet) i Lovrić Ema (kategorija kadetkinje), koji su zabilježili sjajne partije predvođeni trenerom Rajčić Goranom.