Tuzla City – Radnik 0:0

Tuzla City i Radnik remizirali su danas na Tušnju (0:0) u susretu 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Skromno izdanje sa obje strane viđeno je u prvih 45 minuta ovog meča. Gotovo da ništa vrijedno spomena nije prikazano na terenu, a jedino je Radnik imao šansu da promijeni rezultat.

Igrala se 28. minuta. Hadžić prolazi po lijevoj strani, poslužio je Glišića, ali udarac fudbalera Radnika sjajno brani Fejzić. U nastavku akcije Hadžić šutira pored gola.

Do kraja prvog dijela nismo vidjeli ništa kao i u većem dijelu drugog poluvremena. Pokušao je Slobodan Starčević osvježiti napad pa je uveo Stokića i Ziljkića umjesto Mahmutovića i Crnkića, ali je Stokić zbog povrede morao napustiti meč nakon desetak minuta.

Lijepe igre nije bilo. Igralo se dosta čvrsto i bez pravih šansi i na kraju je meč kojeg niko neće pamtiti završen bez golova (0:0).

Premijer liga BiH, 2. kolo:

TUZLA CITY: Fejzić, Efendić, Kostić, Crnkić, Stojčev, Kojić, Čomor, Stjepanović, Šećerović, Mahmutović, Nukić.

RADNIK: Lučić, Radović, Martinović, Mekić, Vasić, Peco, Hadžić, Glišić, Đurić, Aleksić, Isić.