Chelsea u 96. minuti stigao do boda protiv Manchester Uniteda

Chelsea je dominirao u prvom poluvremenu, a posebno raspoložen za igru bio je Hazard koji se poigravao sa svojim čuvarima, prvenstveno Matićem.

U 21. minuti domaćin je poveo. Korner je izveo Willian, Pogba je ostavio Rüdigera samog na petercu, a Nijemac glavom pogađa za 1:0.

Crveni đavoli su do preokreta stigli u nastavku susreta. U 55. minuti nakon velike gužve u kaznenom prostoru Plavaca najbolje se snašao Martial i pogodio za 1:1.

Francuski napadač je svoj drugi pogodak postigao u 73. minuti susreta. Rashford ga je pronašao na ivici kaznenog prostora, on se jednim potezom riješio Azpilicuete i preciznim udarcem matirao Arrizabalagu za 2:1.

Chelsea je svim silama pokušavao stići do izjednačenja, a u tome je uspio u 90+6. minuti kada je Barkley pogodio za konačnih 2:2.

Nakon pogotka nastala je velika gužva kada se Mourinho htio sukobiti s jednim članom stručnog štaba domaće ekipe, te je susret zbog toga ukupno trajao 100 minuta.