Remi dvije Slobode na Tušnju

Danas su na Tušnju snage u prijateljskom meču odmjerili FK Sloboda i FK Sloboda Užice. Završilo je 1:1, a oba pogotka su viđena u prvom poluvremenu.

Tuzlaci su zaprijetili već u drugoj minuti preko Vidovića, a u 22. minuti ostaju sa deset igrača s obzirom da je isključenje zaradio Perica Ivetić. Žestoko je protestovao i dobio crveni karton.

Minut kasnije Husejnović nakon solo prodora postiže pogodak za vodstvo Slobode. Pet minuta kasnije 1:1. Kovačević lijepo pogađa, domaći su tražili nedozvoljenu poziciju, međutim sudija pokazuje na centar.

Do kraja prvog poluvremena izdvojili smo priliku Beganovića kod domaćih, te Lazovića kod gostiju.

Samo što je počeo drugi dio, kombinuju Sabit Alispahić i Husejnović, a ovaj drugi šutira iskosa pored gola. Veliku priliku imala je Sloboda u 53. minuti. Pršeš probija po krilu, dodaje do Vidovića, međutim napadač Tuzlaka sa desetak metara nije bio precizan.

Nešto kasnije Zukić šutira nakon centaršuta Ćivića, golman kluba iz Užica brani.

Do kraja bez uzbuđenja i ostalo je 1:1.

FK Sloboda – FK Sloboda Užice 1:1

FK Sloboda: Vukliš, Beganović, Ivetić, Adžem, Ignjatović, Hadžanović, Alispahić, Baraban, Pršeš, Husejnović, Vidović.

FK Sloboda Užice: Mitrović, Jezdimirović, Sekulić, Vučković, Sergej, Melerović, Filipović, Lazović, Milenković, Kočijašević, Kovačević.