MNK Bosna Kompred Tuzla porazio KMF Policajac iz Banja Luke

U okviru šestog kola Premijer futsal lige BiH, MNK Bosna Kompred Tuzla je ugostila čvrstu i veoma kvalitetnu ekipu KMF “Policajac” iz Banje Luke. Ekipa MNK Bosna Kompred Tuzla je bolje otvorila utakmicu, te su prvo poluvrijeme otišli s rezultatom 1:0. Strijelac Mustafić. U drugom poluvremenu povećavaju prednost na 2:0, pogotkom Meše Ramića iz penala. Gosti se vraćaju u utakmicu s dva brza pogotka, te čine utakmicu neizvjesnom.Dva puta domaćini dolaze u vodstvo, 3:2 i 4:3, gosti se oba puta vraćaju. Dolaze do prednosti od 5:4, ali gosti u predzadnjoj minuti imaju penal. Bravuroznom odbranom Bekira Hodžića zadržavaju prednost, a onda golman MNK Bosna Kompred Tuzla postiže pogodak za konačnih 6:4.Strijelci za MNK Bosna Kompred su bili: Mustafić, Ramić 2x, Zulić 2x i Bekir Hodžić. U srijedu MNK Bosna Kompred Tuzla očekuje “revanš”, jer gostuju u Kupu BiH kod njih.