Prijevremeni izbori 2023. godine: Zaključen Centralni birački spisak

Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine je danas na 6. sjednici u 2023. godini donijela Odluku o zaključivanju i potvrđivanju broja upisanih birača u Centralni birački spisak za prijevremene izbore za gradonačelnika Grada Bihać, Tuzla, Srebrenik i Zvornik, te za načelnika Općine Bratunac i Vogošća, koji će se održati u nedjelju, 05. 02. 2023. godine.

Usvojenom odlukom utvrđuje se broj upisanih birača u Centralni birački spisak, zaključno s podacima na dan 16.01.2023. godine u 24:00 sati, za potrebe provođenja prijevremenih izbora za gradonačelnike Grada Bihać, Tuzla, Srebrenik i Zvornik i načelnika općina Bratunac i Vogošća prema kojoj je u Centralni birački spisak upisano 309.288 birača, i to po općinama/gradovima kako slijedi:

Glasa zaGrad/OpćinaRedovniLično/OdsustvoPoštaUkupno
003BIHAĆ5672642132958097
049SREBRENIK38400467039074
050TUZLA110061511400111512
083ZVORNIK517561014106053830
104BRATUNAC16972699111618787
135VOGOŠĆA27359962027988
 UKUPNO30127418196195309288

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti javno objavljena.Potrebna polja su obilježena *

*

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.