Premiership: Poraz Manchester Cityja

Nogometaši Manchester Cityja doživjeli su treći poraz u posljednjih pet kola engleskog nogometnog prvenstva (sva tri ubilježili su na gostovanju) i skliznuli su na četvrto mjesto ljestvice.

U posljednjem susretu 31. kola Premiershipa City je poražen na gostovanju kod Crystal Palacea 2:1.

Iako su gosti dominirali tijekom svih 90 minuta Crystal Palacea je golovima Glenna Murraya u 34. i Jasona Puncheona u 48. minuti iz slobodnog udarca poveo 2:0. City je u 78. preko Yaye Tourea smanjio na 2:1, no do kraja utakmice nije uspio još jednom slomiti čvrstu obranu Palacea.

Bh. reprezentativac Edin Džeko igrao je u sastavu Cityja do 66. minute kada ga je zamijenio Frank Lampard.

Na ljestvici vodi Chelsea sa 70 bodova, ispred Arsenala (63), Manchester Uniteda (62) i Manchester Cityja (61). Crystal Palace je jedanaesti s 39 bodova.