Željezničar slavio na Tušnju – Manijaci bacili baklje u publiku

U okviru 8. kola BHT Premijer lige BiH Željezničar je slavio na Tušnju.

Crveno – crni nisu uspjeli osvojiti bodove protiv ljutih rivala koji su slavili sa 1:2 (0:0).

Goste je u vodstvo doveo Varea u 52. minuti, a na 0:2 prednost Plavih povisio je Turković u 62. minuti.

Mujkić u 79. minuti smanjuje na 1:2, no to je bilo sve što su uspjeli naši fudbaleri. Tri boda odlaze u prijestolnicu, a na Crveno – crnim je da popravni traže u narednim mečevima u Vitezu i Zvorniku.

Utakmica na Tušnju nakratko bila prekinuta, Manijaci bacili baklje u publiku

Utakmica 8. kola nogometne Premijer lige BiH između Slobode i Željezničara na Tušnju bila je prekinuta nakratko u drugom poluvremenu zbog bakljade gostujućih navijača.

Utakmica je prekinuta nakon što su baklje uletjele u publiku, pri rezultatu 2:0 za Željezničar.

Također, u ovom incidentu povrijeđen je i jedan navijač Željezničara koji je vozilom Hitne pomoći prevezen u bolnicu.

Nakon prekida, igrači su otišli u svlačionice, a na teren su se vratili nakon desetak minuta.

Dodajmo da su gostujući navijači na stadion ušli tek početkom drugog poluvremena.