Rukometaši Slobode deklasirali Sanu 7 sa 50:21

Rukometni klub Sloboda Tuzla danas su u Mejdanu odigrali svoju prvu utakmicudrugog dijela Prve lige FBiH, a protiv ekipeRukometnog kluba Sana 7.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 26:7, noposlije 60 minuta slavila je naša ekipa i to rezultatom 50:21.

Pogotke za našu ekipu postigli su Enes Skopljak 7, Davor Kadić, Admir Kišić i Kerim Torlaković po šest, Emir Suhonjić i Bakir Hajdarević četiri, Darko Ilić, Arnad Hamzić i Ermin Jusić 3, Amer Denjo, Harun Hamzabegović i Mirza Jusufović dva, dok su po jedan pogodak postigli Adi Omeragić i Semir Memić.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Rifat Musićsedam, Hamza Talić četiri, Gojko Blagojević i Faruk Makić tri, te po jedan pogodak postigli su Azer Handanović, Hamza Hodžić, Haris Dugonjić i Irnes Huzejrović.