Pjanić dvostruki strijelac u pobjedi Rome

U derbiju 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu svladala Inter 4:2, a pobjedničke golove za domaću momčad zabio je bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

Gervinho je Romu doveo u vodstvo u 21. minuti, a Ranocchia u 36. izjednačuje na 1:1. Na početku drugog poluvremena Holebas zabija za novo vodstvo Rome, a Inter se ponovno vraća u igru pogotkom Osvalda u 57. minuti.

Samo tri minute kasnije Pjanić ponovno dovodi Romu u vodstvo, a bh. veznjak svojim drugim pogotkom u sudačkoj nadoknadi postavlja konačni rezultat 4:2.

Roma se ovom pobjedom primaknula vodećem Juventusu na samo tri boda. Roma sada ima 31 bod, a vodeći Juventus, koji je ranije u nedjelju u gradskom derbiju svladao Torino 2:1, ima 34 boda.

Posljednji susret 13. kola Serie A u ponedjeljak će odigrati Sampdoria i Napoli.