Rukomet:Utakmice Prve lige FBiH i Premijer lige BiH

Tokom vikenda su u tuzlanskom Mejdanu odigrane utakmice 8. kola Prve lige FBiH i Premijer lige BiH, i to: RK Sloboda 2 i RK Krajina, nakon čega je uslijedila premijerligaška utakmica između RK Slobode i MRK Sloge.

Rezultat na poluvremenu utakmice RK Sloboda 2 – RK Krajina bio je 18:11 za naš tim, što je na kraju rezultiralo pobjedom našeg tima rezultatom32:27.

Najviše pogodaka u ekipi Slobode 2 postigli su Bakir Pirić sedam,te Adi Omeragić i Dino Mehić po pet pogodaka.

U krajiškoj ekipi najviše pogodaka postigli su Haris Jušić sedam te Alen Lipović i Arman Abdagić po pet pogodaka.

Narednu utakmicu naša druga ekipa odigrat će gostima protiv ekipe ORK Rudar.

U premijerligaškoj utakmici RK Sloboda i MRK Sloga rezultat nakon 60 minuta bio je 31:24 za naš tim, dok je rezultat na poluvremenu 18:11.

Najviše pogodaka u ekipi Slobode postigli su Emir Suhonjić sedam, Arnad Hamzić šest i Davor Kadić pet pogodaka.

U ekipi Sloge najviše pogodaka postigli su Ajdin Demirović sedam, Goran Biljaka šest i Marjan Šarvanja tri pogotka.

Narednu utakmicu naša ekipa igra u gostima protiv ekipe RK Konjuh.