Bez golova na Tušnju: Sloboda i Mladost podijelili bodove

Nogometaši Slobode i Mladosti podijelili su bodove na Tušnju u nogometnoj uspavanci i meču koji je završen bez pogodaka. Početak susreta 20. kola Premijer lige BiH nije nagovještavao da ćemo gledati utakmicu bez pogodaka, a sve što smo vidjeli je nekoliko poluprilika.

U 10. minuti Bekić je šutirao nakon kornera, no golman gostiju Bukvić je bio na pravom mjestu i lagano je odbranio njegov udarac.

Samo tri minute kasnije Stojanović je nakon kornera bio u novoj šansi, no nije bio precizan.

Do kraja poluvremena zabilježili smo i jedan udarac gostiju, no Hadžić nije bio precizan i lopta je otišla pored gola.

U 54. minuti Bukvić je još jednom lagano intervenisao nakon šuta Hajdarevića.

Do kraja susreta vidjeli smo još tri loša šuta domaćih igrača, dva Husejinovića i jedan Bekrića, te je susret završen rezultatom 0:0.