(VIDEO) Tuzlanski atletičar Hajrudin Vejzović o uspjehu u Zagrebu

Na Međunarodnom atletskom mitingu “Otvoreno prvenstvo grada Zagreba” atletičar Slobode-Tehnograd Hajrudin Vejzović je osvojio treće mjesto u konkurenciji seniora rezultatom 6.99 sekundi. Ističe da je konkurencija bila veoma jaka. U kvalifikacionoj trci Egon Savić je takođe u konkurenciji seniora osvojio 2. mjesto sa vremenom 7.24 sekundi što mu je u ukupnom plasmanu donijelo 7. mjesto. Edhem Vikalo je u konkurenciji juniora osvojio 2. mjesto sa rezultatom 7.32 sekundi. Hajrudina Vejzovića, koji se kratko bavi atletikom a osvaja zapažene rezultate, ugostili smo u Otvorenom programu Radio Tuzle, gdje je govorio o trenutnom uspjehu, ali i kontinuiranim uspjesima iz protekle godine. Također, otkriva kako je bilo preći u kraljicu sporta iz karatea kojim se bavio 7 godina.