Oličan nastup vozača SPARK-a u Trebinju

Trebinje i Auto Moto Karting Klub Leotar su u subotu bili domaćin treće ovogodišnje trke auto slaloma. Nastupio je 71 vozač, među kojima je i njih pet iz tuzlanskog SAK SPArK-a, Mirza Žabić, Darko Nukić, Haris Memišević, Almedin Omerčević i Jasmin Babović. Kao i do sada, vožene su dvije trening vožnje i tri takmičarske, od čega se za konačni plasman zbrajaju dvije uspješnije. U svim klasama neizvjesno je bilo do samoga kraja i za većinu takmičara treća i finalna vožnja bila je “na nož” a najuspješniji je bio Haris Memišević koji je u Klasi 2 – grupa Serija osvojio 2. mjesto, dok je Jasmin Babović, u istoj klasi, treću utrku zaredom završio na 3. mjestu. U Klasi 4 – grupa Sprint Mirza Žabić je osvojio 3. mjesto dok su, u istoj grupi ali u klasi 5 Darko Nukić i Almedin Omerčević utrku završili na 4. i 7. mjestu.