Sloboda na Tušnju sa ubjedljivih 3:0 savladala Radnik

U okviru 13. kola Premijer lige BiH fudbaleri Slobode su nakon sedam kola ponovo osjetili slast pobjede. Pred domaćom publikom na Tušnju ekipa Mladena Žižovića savladala je Radnik iz Bijeljine rezultatom 2:0.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez većih uzbuđenja uz terensku inicijativu Slobode. Mreže se nisu tresle prvih 45. minuta. |

U nastavku utakmice fudbaleri Slobode zaigrali su dosta agresivnije što im donosi i rezultatsku prednost u 61. minuti. Ćivić je probio odbranu Radnika i zatim fenomenalno pogodio pod samu prečku. Bio je to prekrasan gol domaćeg tima. Sloboda je preko Maksimovića u 69. minuti udvostručila prednsot. Sjajnu akciju i asistenciju Osmića koristi Maksimović koji pogađa mrežu Radnika za 2:0.

U posljednjim trenutcima utakmice na Tušnju viđen je i treći pogodak u mreži gostiju iz Bijeljine. Veselinović je ubacio loptu u šesnaesterac, a iskusni Dženis Beganović glavom pogađa za konačnih 3:0. (Tuzlanski.ba)