Utakmica Tottenhama ponovo prekinuta zbog neželjenih scena u publici, na kraju trijumf Spursa

Utakmica između Watforda i Tottenhama prekinuta je pet minuta prije kraja zbog toga što je jedan navijač pao u nesvijest, a nakon što je nastavljena Spursi su slavili rezultatom 1:0.

Nesvakidašnja scena dogodila se u lokalnom okršaju Watforda i Tottenhama nakon što je zbog zdravstvenog stanja jednog navijača susret prekinut.

Igrao se 85. minut kada je jednom navijaču pozlilo, nakon čega je sudija Robert Jones morao prekinuti igru. Ljekarske ekipe utrčale su na tribine i ukazale prvu pomoć nesretnom navijaču.

Na svu sreću, priča je dobila sretan rasplet, a meč je nastavljen nakon kraće stanke.

Kuriozitet je to što se ovakva situacija dogodila drugi put ove sezone i oba puta u duelu kojeg igra Tottenham. Prvi put se to dogodilo u okršaju Spursa protiv Newcastlea.

Kada je sama utakmica u pitanju, Tottenham je na kraju uspio upisati važan trijumf zahvaljujući pogotku u 96. minuti.

Heung-Min Son je izveo slobodan udarac, a na pravom mjestu našao se Davinson Sanchez za pobjedu kojom je Tottenham prišao na dva boda četvrtoplasiranom Arsenalu, ali ima i dvije utakmice manje u odnosu na Topnike.