Remi Slobode u prvoj utakmici Medulin Cupa

Fudbaleri tuzlanske Slobode remizirali su sa Krupom 2:2 u prvoj prijateljskoj utakmici u okviru Medulin Cupa.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo ozbiljnije prilike na obje strane. Igralo se pretežno na sredini terena, a veća uzbuđenja viđena su u drugih 45 minuta.

Crveno-crni su u nastavku u dva navrata bili u rezultatskom zaostatku, no oba puta uspjeli su nadoknaditi vodstvo Krupe. Najprije pri rezultatu 0:1 Kurtalić je pogodio za naš tim, a konačan rezultat utakmice 2:2 postavio je Nikola Komazec.

Od prve minute na današnjoj utakmici nastupili su Bukvić, Osmić J, Jusić, Šubert, Kapetanović, Kurtalić, Delić, Mešic, Vranješ, Husejinovic i Alić. Priliku za igru još su dobili Erić, Osmanković, Devedžić, Pervan, Maksimović, Komazec, Mehmedović, Ćivić i Varešanović.

Naši prvotimci nastavljaju trenirati na jugu Istre kako bi se što bolje uigrali za nastavak sezone, a već u petak ih očekuje nova prijateljska utakmica, a protivnik je NK Jarun.