Nakon više od šest mjeseci od uvođenja nove organizacije javnog gradskog prevoza u Tuzli, Grad Tuzla i Gradsko vijeće, predvođeni SDP-ovom većinom i gradonačelnikom dr. Zijadom Lugavićem, omogućili su besplatan gradski prevoz za sve penzionere i osobe starije od 65 godina.
Ova mjera znači manji trošak za kućne budžete naših najstarijih sugrađana, ali i više mogućnosti za odlazak ljekaru, na pijacu, u posjetu porodici ili prijateljima, isticu iz SDP-a. Navode da je ovo način da zahvale generacijama koje su gradile Tuzlu.


