Sloga slavila protiv GOŠK-a i priključila se u sami vrh

U derbiju 22. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Sloga je ugostila GOŠK.

Susret je pripao domaćinu, koji je vezao treću pobjedu i dodatno se uključio u trku za prvaka.  Na početku utakmice Pantić je pucao pored gola gostiju, a u 24. minuti Isanović šutira ravno u gostujućeg  golmana i ostaje 0:0.  Sljedeću šansu za domaći tim imao je Ibrahimović, ali golman je bio na visini zadatka. Incijativa domaćih urodila je plodom u 42. minuti, kada je Musić postigao lijep gol iz slobodnjaka.

U nastavku utakmice Sloga je došla i do drugo gola. Pobjedu domaćem timu ovjerio je Omerović u 66. minuti. Sloga je zadržala prednost od 2:0, proslavila izuzetno važnu pobjedu i pokušat će do kraja napraviti malu senzaciju i ući u Premijer ligu.

Sloga – GOŠK 2:0

Sloga: Hamzabegović, Šinik, Moranjkić, Isanović, Radovanović, Ibrahimović, Musić, Širanović, Pantić, Omerović, Ahmetović.

GOŠK: Sušac, Čolić, Petrović, Bošnjak, Dalmatin, Ereiz, Anković, Zolj, Ramić, Senić, Dodig.