GOŠK i Sloboda remizirali u slaboj utakmici u Gabeli

U 1. kolu Lige za opstanak, GOŠK i Sloboda su u slaboj utakmici u Gabeli remizirali bez golova.

Prvo poluvrijeme u Gabeli nije donijelo veća uzbuđenja. Bila je to tvrda utakmica, u kojoj su Tuzlaci imali nešto više od igre.

Ekipa Slavka Petrovića imala je i dvije solidne situacije, međutim nisu uspjei ozbiljnije ugroziti gol Kozića i na odmor se otišlo bez prilika.

I u nastavku slična utakmica, ali ovoga puta GOŠK je bio nešto kativniji. Međutim, pravih šansi nije bilo i u siromašnoj utakmici ostalo je 0:0.

GOŠK – SLOBODA 0:0

Stadion: Perica Pero Pavlović (Gabela). Gledalaca: . Sudija: Adis Mulahasanović (Sarajevo). Žuti kartoni: .

GOŠK: Kozić, Rodin, Hasanhodžić, Ereiz, Odak, Mišić, Raguž, Zolj, Vego, Mulahusejnović i Hyon.

SLOBODA: Marković, Terzić, Rustemović, Todorović, Grahovac, Lazevski, Hodžić, Husić, Ivetić, Mijić i Ignjatović.