Sloboda ispustila veliku prednost, Koljić rastužio Tušanj

Sloboda je u 14. kolu Premijer lige na Tušnju dočekala Krupu i na kraju su ostali bez pobjede odigravši 2:2.

Sloboda odlično ulazi u meč i u šestoj minuti dolazi do vodstva. Ubačaj Todorovića prekrasnim golom završava Sulejman Krpić za prednost od 1:0. Potom se domaći povlače. Prepuštaju igru gostima koji stvaraju nekoliko dobrih prilika, ali se Tuzlaci dobrom defanzivom uspijevaju odbraniti i na odmor odlaze minimalnim vodstvom od 1:0. Samo što je počelo drugo poluvrijeme tim Slavka Petrovića dolazi do drugog gola. Todorović je ubacio, a Edis Smajić pogađa za 2:0. Do kraja tim sa Tušnja prepušta igru gostima koji u 72. minuti dolaze do gola. Pogodio je Elvir Koljić za 2:1 i potpuni povratak u meč. Tim Slavka Petrovića nije uspio izdržati. Drugim golom u 85. minuti Koljić pogađa za konačnih 2:2. Premijer liga, 14. kolo: Sloboda – Krupa 2:2 (Krpić 6’, Smajić 47’ / Koljić 72’, 85’) SLOBODA: Erić, Đorđilović, Škahić, Todorović, Krpić, Grahovac, Beganović, Osmanagić, Smajić, Kalezić, Ignjatović. KRUPA: Fejzić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Aleksić, Milanović, Barić.