Teletović postigao 16 poena u porazu Milwaukeeja, Nurkić za 20 minuta ubacio šest poena

Bh. košarkaš Mirza Teletović postigao je 16 poena u porazu Milwaukeea na gostovanju kod Clevelanda rezultatom 124:119, dok je Jusuf Nurkić u porazu Portlanda od Memphisa ubacio šest poena.
Cleveland je već na samom početku meča preuzeo kontrolu i nakon prve četvrtine imao prednost od 11 poena razlike, da bi i pored zaostatka od 13 poena u drugoj četvrtini ekipa Milwaukeaa do poluvremena poravnala, a kasnije i preokrenula rezultat u svoju korist.

Početkom drugog poluvremena Bucksi su opet stigli u vodstvo, međutim Cleveland je nakon toga zaigrao puno bolje, povećao svoju prednost na deset poena u posljednjoj četvrtini, a na kraju i upisao pobjedu.

Najefikasniji igrač na meču bio je košarkaš Milwaukeea Giannis Antetokounmpo koji je ubacio 40 poena, dok su najefikasniji košarkaši u pobjedničkoj ekipi bili Kevin Love i LeBron James koji su ubacili 32, odnosno 30 poena.

Mirza Teletović na parketu je proveo nešto više od 16 minuta, a u tom periodu ubacio je 16 poena kojima je dodao dva skoka.