Manchester United u sjajnom meču slavio u Watfordu, remi WBA i Newcastlea

Trenersko otkriće Premiershipa Marco Silva ipak nije uspio sa svojim Watfordom zagorčati život svom sunarodnjaku i učitelju Joseu Mourinhu.

Samo 25 minuta igre bilo je dovoljno da Young sa dva sjajna gola dovede Crvene vragove u veliku prednost u ovom meču.

Kada je Martial u 32. minuti uvećao vodstvo na 3:0 mnogi su smatrali da je pitanje pobjednika već riješeno.

Ipak, s tim se nisu slagali domaći igrači koji su pred kraj utakmice za samo sedam minuta stigli na gol zaostatka golovima Deeneya iz penala i Doucourea.

Međutim, već u sljedećem napadu Lingard je definitivno otklonio svaku sumnju u pobjedu Uniteda i postavio konačnih 2:4 za desetu pobjedu u ovoj sezoni.

WBA i Newcastle su podijelili bodove na The Hawthornsu odigravši neriješeno 2:2.

Imali su domaći golovima Robson-Kanua i Fielda čak dva gola prednosti sve do pola sata pred kraj meča.

Ipak, Clask i autogol Evansa donijeli su 15. bod Newcastleu u ovoj sezoni.