Manchester United slavio u West Bromwich

Manchester United u vodstvo je stigao u 27. minuti. Rashford je sjajno centrirao s lijeve strane, a najviši u kaznenom prostoru WBA bio je Lukaku koji glavom postiže gol za vodstvo svoje ekipe.

Crveni đavoli su iskoristili šok domaćih igrača pa su samo osam minuta nakon toga postigli i drugi pogodak. Mata je dodao loptu do Lingarda čiji udarac pogađa jednog igrača domaće ekipe, vara Fostera i završava u mreži za vodstvo od 2:0.

U drugom poluvremenu ekipa Jose Mourinha čuvala je stečenu prednost, a neizvjesnost u utakmicu vratio je Barry u 77. minuti. WBA je nakon toga svim silama krenuo prema golu Manchester Uniteda kako bi stigli do poravnanja no nisu imali previše prilika tako da se ekipa s Old Trafforda kući vraća s tri boda.