Danas se igraju preostale dvije utakmice BH Telecom Premijer lige BiH

Danas se igraju preostale dvije utakmice BH Telecom Premijer lige BiH za prvaka.
Radnik u Bijeljini igra protiv četvrtoplasirane ekipe Širokog Brijega, dok će Zrinjski u svečarskoj atmosferi dočekati Krupu, koja je završila na dnu tabele Lige za prvaka.
Podsjetimo, jučer su fudbaleri Željezničara treći put ove sezone savladali Sarajevo u posljednjem kolu Premijer lige BiH.

Plavi sa Grbavice u veoma uzbudljivom 115. prvenstvenom sarajevskom derbiju na domaćem terenu slavili su rezultatom 2:1.

Strijelci za Željezničar bili su Dženan Zajmović u 10. minuti, te Ubiparip u 32. minuti, dok je gol za Sarajevo postigao Adukor u 37. minuti.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Zajko Zeba je napustio teren, te mu je to bio posljednji nastup u bogatoj karijeri.

Plavi su u sarajevskim derbijima ove sezone iz četiri susreta zabilježili tri pobjede uz jedan neriješen rezultat.

Preostale utakmice posljednjeg kola Lige za prvaka možete pratiti u direktnom prijenosu na BH Radiju 1 od 17 sati.