Caen i Lyon remizirali u utakmici sa četiri gola i dva crvena kartona

Caen je tako potvrdio dobru formu nakon što su u prošlom kolu slavili u gostima kod Dijona, dok je Lyon još jednom razočarao navijače budući da su nedavno poraženi na svom terenu od Nice.

Gosti su dominirali u prvom poluvremenu u posjedu lopte, ali je Caen propustio nekoliko velikih prilika. Kazna je uslijedila u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada je Fekir sjajnim golom doveo Lyon u vodstvo.

Već u osmoj minuti nastavka Beauvue je iz penala izjednačio, ali problem za Caen je nastao dvije minute kasnije kada je Djiku dobio crveni karton.

Ipak, to nije spriječilo domaće da u 73. minuti preokrenu rezultat golom Oniangue, a konačnih 2:2 postavio je Mendy dvije minute prije kraja meča.

Vrijed istaći da su domaći meč okončali s dva igrača manje, jer je i Sankoh isključen u sudijskoj nadoknadi susreta.

Lyon se novim bodom probio na šesto mjesto Ligue 1, dok je Caen skočio na 11. poziciju.