Tuzla City u 90. minuti do boda protiv Radnika

Tuzla City i Radnik su remizirali 1:1 u okviru 26. kola Premijer lige na Tušnju.

Prvi dio utakmice protekao je u terenskoj nadomoći Tuzlaka, koji su i pored većeg posjeda lopta ostali bez pravih šansi. U finišu poluvremena poništen je i gol ekipe Mireze Varešanovića, pa su mreže mirovale.

Slično je počeo i drugi dio, ali je do vodstva stigao Radnik u 61. minuti, a strijelac je bio Irfan Hadžić.

Oslabljeni domaćin do kraja utakmice nije mogao ništa napraviti pred golom čvrstih Bijeljinaca i kada se činilo da bodovi idu u Bijeljini, Stojčev je duboko u sudijskoj nadoknadi pogodio za 1:1.

Tuzla City – Radnik 1:1 (Stojčev 90’ / Hadžić 61’)

Tuzla City: Efendić, Mitrović, Stojčev, Kojić, Čomor, Stjepanović, Brekalo, Bevab, Murga, Zlatković.

Radnik: Lučić, Radović, Simonović, Sušić, Mekić, Hairilahović, Hadžić, Maksimović, Bradonjić, Đurić, Šubert.