Prva pobjeda mladih Zmajeva u kvalifikacijama za EP

U-21 reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je prvu pobjedu u kavalifikacijama za Evropsko prvenstvo rezultatom 0:2 na gostovanju kod Luksemburga.

Nakon prvog poluvremena, u kojem nismo vidjeli golove, izabranici Slobodana Starčevića su poveli u 57. minuti kada je za našu selekciju pogodio član Čukaričkog, Milan Savić, kojem je ovo bio prvi pogodak u ovim kvalifikacijama.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je utakmicu faktički riješila samo tri minuta kasnije kada je gol domaćina pogodio Wolfsbergerov Amar Dedić.

Selektor Starčević će sigurno biti zadovoljan sa prvom pobjedom u kvalifikacijama, iako se naši momci nisu pomjerili sa pretposljednjeg mjesta na tabeli kvalifikacione grupe F.

Nakon pet odigranih mečeva naša U-21 reprezentacija ima isto toliko bodova, a evo i kompletne tabele naše kvalifikacione grupe: