Prvenstvo Federacije BiH u dvorani -Hajrudin Vejzović novi državni seniorski rekord BiH 6,79

Na danas održanom Federalnom dvoranskom prvenstvu u atletici za seniore/ke,  juniore/ke i mlađe juniore/ke  u Olimpijskoj dvorani “Zetra”, takmičari AK Sloboda Tehnograd  u seniorskoj konkurenciji  ostvarili su izvanredne rezultate. Hajrudin Vejzović je u trci na 60 m osvojio 1 mjesto istrčavši novi državni dvoranski rekord u vremenu 6,79, drugo mjesto osvojio je Edhem Vikalo istrčavši svoj lični rekord u vremenu 6:84,   dok je Omar Džanić osvojio 3 mjesto sa rezultatom 7;01 s.

Pored Vejzovića,  Vikala i Džanića u finalnoj trci 5 mjesto je osvojio Benjamin Mijatović koji je istrčao svoje najbolje vrijeme 7,43 s, dok je u juniorskoj konkurenciji nastupio Rijad Muratović koji je u trci na 60 m osvojio 8 mjesto.

I u Beogradu na otvorenom prvenstvu Srbije za juniore oboren dvoranski juniorski rekord  4×200.

AK Sloboda Tehnograd – 1:35:63 – Bakir Baković – Enes Dzinić – Alija Džinić – Bakir Musić