Tuzla City i Sloga podijelili bodove u siromašnoj predstavi, gosti promašili zicere

Tuzla City i Sloga Meridian podijelili su bodove u vrlo siromašnoj predstavi 21. kola m:tel Premijer lige BiH.

U prvom poluvremenu domaćini su bili nešto bolji. Prilike su imali Kuzmanović i Pantelić, ali Brajlović je uspio sačuvati vlastitu mrežu.

Najbolju priliku Sloga je imala u 64. minuti. Nakon kontranapada je šutirao Baštić, ali pogodio prečku. Mnogo sreće za domaćina.

Zatim je Peci istrčao sam pred Fejzića u 78. minuti, ali golman Tuzla Cityja je izašao kao pobjednik. Peco je mogao i u nadoknadi postići pogodak, lopta je zamalo otišla pored gola.

I to je bilo to. Mršavih 0:0, rezultat kojim vjerovatno nijedna ekipa nije pretjerano zadovoljna. Posebno je naglašena kriza ekipe iz SImin Hana, koja već devet prvenstvenih susreta ne zna za pobjedu i nalazi se tek jedno mjesto iznad zone ispadanja (bod više od predzadnjeg Igmana)…