KRK Olimpik iz Sarajeva bio je proteklog vikenda 18-19.3 organizator “XX OLIMPIK CUPA ” u Ritmičkoj gimnastici, gdje su učestvovali klubovi iz BiH i regiona.
Na takmičenju u izuzetnoj jakoj konkurenciji KRG Tuzla je osvjio pregršt medalja i diploma. Takmičarke su osvojile zavidne rezultate, pa su tako u u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji postigli sljedeće rezultate:
U kategoriji 2016.godište
PRVO MJESTO SU OSVOJILE ????
1. Uma Hadžić
2.Lena Duraković
3.Dalal Halilbegović
4. Dorotea Žepić
5. Farah Saletovic
6.Mia Mujić
7. Sajra Omerović
8.Ajla Musić
9.Ajla Jukan
10. Ajna Jukan
11. Amina Mehmedović
ZLATNA ČETVROKA
PRVO MJESTO ????????
1. Lajla Softić
2. Elma Kanić
3. Vanesa Jusić
4. Nadja Hrustić
ZLATNA PETICA ????????????????????5
OSVOJILE SU :
1.Maja Džambić
2. Adna Šabanović
3. Sarah Hadžimustafić
4.Lejla Kanić
5. Delila Džinić
Grupne 2015g i ZOO 2015g
ZLATNA MEDALJE SU OSVOJILE
1.Nedžla Kunić
2. Sarah Spahić
3. Amila Bulić
4. Sumaja Avdić
5.Vilma Bujaković
6. Kristina Kojić
1.Ema Čehajić
2.Hana Mukić
3. Lea Pantelić
4.Nejla Cipurković
5.Asja Bećirović
6. Sara Džambić
PRVO MJESTO I ZLATNA MEDALJA ZA ZLATNE DJEVOJCICE U KOREOGRAFIJI SA LOPTOM, OBRUČEM I DUO NASTUPOM
ZLATNO ZA NASTUP SA LOPTOM
1. Emina Omerović
2. Lejla Beha
3. Tajra Pejić
4. Dalia Adilović
KOREOGRAFIJA SA OBRUČEM ????????
1. Ajna Bahić
2. Amina Ibrišković
3. Elma Bećirović
4. Ema Aljić
DUO NASTUP I ZLATO ZA
1. Asja Salkanović
2. Ines Kitić
Prvo mjesto su osvojile i djevojčice u kategoriji 2014g.????????????????????
1. Lajna Hodžić
2. Emina Pašić
3. Alejna Đug
4. Dželila Hadžić
5. Ajna Arnaut
6. Iris Aščić
7. Ajla Poljaković
8. Asja Poljaković
9. Ajla Idriz
10. Andrea Trkulja
11. Adna Subašić
INDIVIDUALNI NASTUPI I USPJESI
ZLATNE MEDALJE OSVJAJU
1. Emina Omerovic OBRUČ ????
2. Ena Omerašević VIJAČA ????
3. Nadja Čomić LOPTA ????
4. Lejla Beha LOPTA ????
5. Hena Husanović LOPTA ????
6. Amina Ibrišković OBRUČ ????
7.Tajra Pejić OBRUČ ????
8. Asja Salkanović LOPTU ????
9. Vilma Bujaković ????
10. Elma Kanić????
11. Ajla Mujabašić????
12. Sumaja Avdić VIJAČA????
13. Nedžla Kunić VIJACA????
14. Daira Avdić LOPTA ????
15. Ema Uvalić LOPTA ????
16. Sarah Spahić ????
DRUGA MJESTA SU OSVOJILE
1. Esma Ajdaslić ????
2. Delila Šehić ????
3. Nela Čomić ????
4. Asja Čamdžić ????
5. Sarah Omazić VIJAČA ????
6. Iman Mezetović OBRUČ ????
7. Majra Nurkić LOPTA ????
8. Ema Aljić OBRUČ ????
9.Nadja Hrustić ????
10. Maja Džambić????
11. Dalia Adilović OBRUČ ????
12. Lea Pantelić ????
U sladecim kategorijama 3 mjesta se osvojile:
2017g Asja Bećirović ????
Una Salkajovic ????
2016g LEjla Kanić ????
???? mjesto Elma Bećirević -OBRUČ
???? mjesto Lamija Šehić – OBRUČ
???? mjesto Lajla Softić
????mjesto Sarah Hadžimustafić
????mjesto Hana Salihović
????mjesto Ajna Bahić OBRUČ
????mjesto Ines Kitić OBRUČ
Posebno priznanje pehar za juniorku AMINU IBRIŠKOVIĆ koja je izabrana za MISS šarma.
(Press kluba/RTV7)