Uspješno održan odbojlaški “Twisters cup 2024” za pionirke

U organizaciji Udruženja građana Klub sporta “Tornada Twisters”, jučer je u Osnovnoj školi “Tušanj” odražan “Twisters cup 2024” u kategoriji pionirki. Osim kluba domaćina, učestvovale su ekipe “Smeč” Lukavac, “Maglaj”, “Kula” Gradačac, “Bosna” Kalesija i “Mikasa” Tuzla.

Na kraju su djevojke “Twisters Tornada” pod vodstvom trenera Amira Karamovića osvojile prvo mjesto, a nakon što su u grupnoj fazi savladali “Mikasu” sa 2:1, “Maglaj” sa 2:0, te u finalu “Kulu” sa 2:1. U susretu za treće mjesto tuzlanska “Mikasa” je sa 2:0 pobijedila “Smeč”.

Tri prvoplasirane ekipe su nagrađene sa peharom i diplomama, a za sve učesnike organizator je dodijelio zahvalnice za učešće na turniru. Iz  Udruženja građana Klub sporta “Tornada Twisters” se zahvaljuju i generalnom pokrovitelju “Grad Tuzla” na sufinansiranju turnira.