Copa America: Remi Brazila i Kolumbije, poznati svi parovi četvrtfinala

U susretu posljednjeg, 3. kola D grupe Copa Americe, koja se igra u SAD, nogometna reprezentacija Kolumbije je remizirala s Brazilom 1:1 osvojivši prvo mjesto u skupini.

Brazil je poveo u 12. minuti golom Raphinhe, ali u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Daniel Munoz.

U nastavku susreta Kolumbija je odbranila remi kojim je produžila niz bez poraza na čak 26 utakmica. Što je još važnije osvojila je prvo mjesto u grupi, pa će u četvrtfinalu igrati protiv Paname, dok Brazil čeka razigrani Urugvaj.

“Selecao” će protiv Urugvaja igrati i bez svog ponajboljeg igrača Viniciusa koji je zaradio drugi žuti karton. Brazil čeka težak posao pošto je Urugvaj projurio kroz grupu s tri pobjede i 9:1 razlikom pogodaka.