Vitez i Sloboda odigrali utakmicu bez golova

Vitez i Sloboda odigrali su utakimicu bez golova u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Na početku utakmice nije bilo većih prilika. Tuzlanski klub imao je šansu u 11. minuti iz slobodnog udarca, međutim odbranio je Nwolokor. Vitez je mogao doći do vodstva u 21. minuti kada je pokušao Memić, no sjajno je odbranio Pirić.

Vitez je imao više od igre i bio konkretniji, a novu priliku imao je Kokot. Pirić je opet spasio Slobodu. Do kraja prvog poluvremena mrže su ostale mirovati. I u nastavku utakmice domaći su bili bilja ekipa, no rezultat se nije mijenjao.

Pred kraj utakmice Sloboda je imala veliku priliku. Zec je centrirao, a Krpić je glavom šutirao pored gola. Do posljednjeg sudijskog zvižduka rezultat rezultat se nije mijenao, Ostalo je nepopularnih 0:0.

Vitez – Sloboda 0:0

Vitez: Nwolokor, Rašić, Jevtić, Muminović, Kokot, Livančić, Memić, Đerić, Barišić, Sadiković, Hodžurda.

Sloboda: Pirić, Kostić, Škahić, Fatić, Efendić, Krpić, Grahovac, Lazevski, Mehmedagić, Hasanović, Veselinović.