Tuzla City u prijateljskom meču nakon preokreta pobijedio Domžale

Nogometaši bh. premijerligaša FK Tuzla City pobijedili su slovenski Domžale u prijateljskom meču koji je danas odigran u Umagu rezultatom 2:1.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka iako je Tuzla City imao nekoliko izglednih šansi, a najbolju je imao Ubiparip u 15. minuti kada je promašio penal.

U 57. minuti je Repas pogodio za vodstvo Domžalea, nakon čega je Crnkić propustio dvije šanse, a u samom finišu meča Musemićev tim je preko Ramića i Kostića postigao dva pogotka i stigao do pobjede.

Prvo je Ramić pogodio u 85. minuti da bi ubrzo nakon toga dosuđen novi penal za Tuzlake i ovaj put siguran realizator bio je Kostić.

Tuzla City će drugu polusezonu u Premijer ligi BiH početi na sedmoj poziciji sa 27 osvojenih bodova, a prvi meč igraju protiv gradskog rivala Slobode.