Zeba kreirao preokret: Sloboda novom pobjedom ostala u vrhu tabele!

Šesto premijerligaško kolo i posljednju utakmicu pred reprezentativnu pauzu u Premijer ligi BiH, FK Sloboboda je okončala pobjedom.
Jučer su na Tušnju rezultatom 2:1 bili bolji od gostiju iz Viteza, čime su sa 13 osvojenih bodova iz šest utakmica zadržali visoku drugu poziciju na tabeli.

Gosti su u utakmici golom Kapetana poveli sa 1:0., a vođstvo su imali do finiša prvog poluvremena kada je danas odlični Zebe izjednačio na 1:1.

Ofanzivnu igru u drugom poluvremenu, potvrdio je Zajko Zeba koji je bio strijela i pobjedonosnog gola u 60. minuti.

Jučer je pored utakmice na Tušnju, odigrana  samo još jedna utakmica u kojoj je Drina savlada Borac (1:0).

U narednom kolu “crveno-crni” kao gosti igraju na Grbavici kod ekipe Željezničara.