Drugi dan bojkota trgovina u BiH, hakirana Fejsbuk stranica organizatora

Datum:

U Bosni i Hercegovini u tijeku je dvodnevni bojkot trgovina zbog visokih cijena, a u petak navečer Fejsbuk stranica neformalne grupe građana  “BOJkot.ba” koja stoji iza akcije bila je meta hakerskog napada.

Administratori neformalne grupe građana BOJkot.ba objavili su da su petak navečer bili meta hakerskog napada.

“Poštovani članovi grupe BOJkot.ba, administratori i moderatori se izvinjavaju zbog izbrisanih postova. Nažalost, grupa je bila meta hakerskog napada, ali radimo na oporavku i vraćanju svih vaših objava”, napisali su na svojoj Fejsbuk stranici te zahvalili svima na strpljenju i podršci.

Dvodnevni bojkot trgovina u BiH počeo je jučer s porukom – “Ne kupuj!”.

Inicijatori akcije pozvali su građane da racionaliziraju potrošnju ostalim danima, kupuju samo nužne namirnice, te da ne kupuju ništa u petak i subotu.

IzvorBHRT

Podijeli:

spot_img
spot_img
spot_img

Povezano
INFO

Nakon regije i u Grčkoj prvi bojkot kupovine 19. februara

Građani i organizacije potrošača u Grčkoj donijeli su odluku...

U zemljama regiona danas ponovo bojkot trgovina

Kupci u zemljama Zapadnog Balkana pozvani su danas ponovo...

Anketa: Da li građani Tuzle bokotuju trgovine? (VIDEO)

Nakon nedavnog bojkota održanog 31. januara, osim ostalih bh....

Kreće sedmični bojkot samo jednog trgovačkog lanca u Hrvatskoj

Uz sedmični bojkot, 7. februara bit će treći uzastopni...