“Moja prva enciklopedija”: Uvijek edukativno! Uvijek zabavno!

Datum:

Od svemira do dubokog plavog mora, djeca i roditelji kreću na zabavno i fascinantno putovanje kroz nevjerovatan svijet National Geographica!

Edukativna i zabavna „Moja prva enciklopedija“ puna je prekrasnih fotografija i zanimljivih podataka o životinjama, biljkama, morima, nauci, Svemiru, Zemlji i svemu što nas okružuje. Svaka knjiga potiče interaktivnost, zadovoljava dječju znatiželju i stimulira djecu da postanu mali istraživači našeg planeta.

Prva knjiga vodi nas u svijet lavova, tigrova, sjevernih medvjeda i kornjača… sve te predivne životinje nastanjuju naš planet i moramo se potruditi da tako i ostane. U enciklopediji saznajte: gdje žive, čime se hrane, kako se brinu o svojim mladuncima i još mnogo više!

Prvu knjigu ŽIVOTINJE potražite po promotivnoj cijeni od 3,90KM, a ostale knjige iz kolekcije bit će u prodaji po cijeni od 7,90KM.

Knjige iz ove fantastične kolekcije možete pronaći na kioscima širom Bosne i Hercegovine, ili online na www.tropik.ba. Svakog četvrtka nova knjiga! Dostupno je latinično i ćirilično izdanje kolekcije.

Podijeli:

spot_img

Povezano
INFO

Stravičan napad u vojnom kampu: Bombaš samoubica ubio najmanje 13 osoba

Najmanje 13 ljudi poginulo je u samoubilačkom napadu u...

Papa Lav XIV započeo pontifikat, obećao da će raditi na jedinstvu

U Vatikanu je održana inauguracijska misa pape Lava XIV,...

‘Krug 99’ za ustavnu reformu na građansko-demokratskim principima

Na tridesetu godišnjicu Dejtonskog mirovnog sporazuma, nezavisna asocijacija intelektualaca...

Radnici u trgovini sa protesta u Sarajevu poručili: Ne damo nedjelju

Nekoliko stotina radnica i radnika u oblasti trgovine danas...