Tuzla City i Široki Brijeg remizirali na Tušnju

Jedini susret bez golova odigran je u Tuzli gdje su Tuzla City i Široki Brijeg odigrali skromnu utakmicu i podijelili bodove.

Nakon pobjede protiv Krupe, Tuzla City je uspio osvojiti bod i protiv Širokog Brijega, ali su mogli i do sva tri prema onom što su prikazali.

Bolje je Tuzla City otvorila duel, ali je prvu priliku imao Ćorić koji je propustio dobru situaciju ‘jedan na jedan’ sa Fejzićem.

Kako se poluvrijeme bližilo kraju, tako je i utakmica bila sve skromnija. Na prvu priliku čekali smo još 15-tak minuta, a onda su i domaći i gosti pokušali.

Prvo je Matić ugrozio Fejzića koji brani nakon kornera, a onda je i Stojčev zaprijetio golu gostiju. Prvi dio je završen promašajem Bagarića.

U nastavku nešto konkretnija igra Širokog Brijega, ali bez zicer-prilika.

Najbolju šansu za domaće propustio je Efendić u samom finišu kada se spetljao u dobroj poziciji. Ostalo je 0:0 pa su tako ekipe podijelile po bod.

Tuzla City – Široki Brijeg 0:0

Stadion: Tušanj. Gledalaca: 400. Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Žuti kartoni: Čomor (Tuzla), Perković (Široki).

TUZLA CITY: Fejzić, Efendić, Kostić, Crnkić, Stojčev, Šarčević, Kojić, Čomor, Hasanović, Nukić, Ubiparip.

ŠIROKI: Bandić, Matić, Ćorić, Čabraja, Babić, Eliomar, Kovačić, Begonja, Perković, Bagarić, Marković.