Kostić u finišu donio veliku pobjedu Tuzla Cityju protiv GOŠK-a

Fudbaleri Tuzla Cityja slavili su domaću pobjedu rezultatom 2:1 protiv GOŠK-a.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja. Domaći su bili evidentno bolji, ali većih prilika nije bilo.

No, zato smo u drugom dijelu vidjeli odličan fudbal i ono glavno – pogotke. U 52. minuti domaći su poveli, a strijelac je bio Edin Murga.

GOŠK u 73. minuti dolazi do izjednačenja. Dosuđen je penal za goste, a pogodio je Kulović koji nastavlja sa sjajnim partijama.

No, kada su svi mislili da će remi biti konačan rezultat, domaći su postigli pobjedonosni gol.

Pet minuta prije kraja pogađa Kostić nakon asistencije Voje Ubiparipa i postavlja konačnih 2:1.

Tuzla City – GOŠK 2:1 (Murga 52’, Kostić 85’ – Kulović 73’)

Stadion: Tušanj. Gledalaca: 400. Sudija: Sabrija Topalović (Zenica). Žuti kartoni: /.

TUZLA CITY: Fejzić, Efendić, Kostić, Mitrović, Crnkić, Stojčev, Kojić, Čomor, Šećerović, Murga, Ubiparip.

GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Aletić, Kulović, Đajić, Raguž, Vego, Hajdarević, Hasanović, Kovačić.