Karate klub Do osvojio 14 medalja u Lukavcu

Za vikend je u Lukavcu održan 20.Karate Kup Lukavac, u tehničkoj organizaciji Karate kluba Sensei, i uz sve mjere zaštite od koronavirusa, a samim tim manjeg broja takmičara nego inače. Karate klub DO je na kraju osvojio 14 medalja, od čega je 5 zlatnih, 3 srebrene i 6 bronzanih. Osim toga, tuzlanski klub je predvođen trenerima Sandrom i Srefani Krešić, osvojio drugo mjesto u ukupnom plasmanu, a Šejla Asčiž sa odvije zlatne medalje proglašena je najuspješnijom takmičarkom turnira. Osim nje zlatne medalje su još osvojili: Amina Avdić, Osman Bešić i Dario Jurić. Srebrene medalje su osvojili Amina Avdić, Anel Hasanović i Faris Avdagić, dok su bronzani bili Riad Huseinović, Tea Hadžihrustić, Amina Halilović, Emina Muminović, Tea Okanović i Sajra Šehanović.