Dobri nastupi Karate kluba Do u Beogradu i Vogošći

U Bogradu je održan TROFEJ SRBIJE BEOGRADSKI POBJEDNIK.

U sklopu priprema za predstojece Balkansko prvenstvo na turniru nastupilo 5 reprezentativaca Bosne i Hercegovine koji su članovi Karate kluba “DO”iz Tuzle te ostvarili maksimalan učinak osvojivši 5 medalja i 2 pehara, od čega 2 zlatne,1 srebrenu i 2 bronzane medalje.

Dženita Hasić borbe 13 godina +49

Danas drugog dana vikenda poslije uspjeha u Beogradu, nove medalje za Karate klub DO osvojene u Sarajevu na Međunarodnom karate turniru 12.Vogošća Open na kojem je nastupilo oko 500 takmičara iz 4 države regiona.

Tuzlanski klub predstavljalo je 5 mladih takmičara u 6 kategorija gdje su osvojili 5 medalja:2 zlatne,2 srebrene i 1 bronzanu medalju.

Ovo su bile i posljednja provjere za Aminu Delić koja je osvojila 2 zlatne medalje, te dokazala da joj je mjesto u reprezentaciji, kao i za ostale takmičare našeg kluba koja učestvuje kao reprezentativci Bosne i Hercegovine na Balkanskom prvenstvu od 16.10.do 17.10.2021.godine u Poreču.