Karate kluba “Do” prvi na 21.Tuzla open

Jučer  je u Tuzli održan karate turnir “21. Tuzla open” u tehničkoj organizaciji Karate kluba Forma Tuzla.

Najuspješnija ekipa bio je Karate klub “Do” iz Tuzle, čiji su mladi takmičari I takmičarke sjajno zaključili 2021.godinu osvojivši pobjednički pehar na pomenutom turniru, uz titulu najuspješnijeg takmičara.

Na kraju su osvojili 23 medalje od čega 12 zlatnih, sedam srebrenih i četiri bronzane medalje, dovoljno za pehar u ukupnom plasnamu.

Osim toga, takmičarka kluba i aktuelna balkanska prvakinja u svojoj kategoriji Amina Delić, osvojila je pehar najuspješniju takmičarku turnira.