Borac lako riješio Igman i izjednačio se sa Zrinjskim

Datum:

Borac iz Banja Luke svladao je Igman u Konjicu s uvjerljivih 4:0 u zaostaloj utakmici 2. kola Wwin lige.

Igman i Borac svoju utakmicu 2. kola trebali su igrati još u augustu, no odigrali su je tri mjeseca kasnije.

Iako je Igman ušao u utakmicu s četiri pobjede u nizu, Borac je slavio s 4:0, puno lakše od očekivanog. Gosti su već u prvom poluvremenu vodili s 2:0, a prvi pogodak zabili su u 4. minuti.

Veliku pogrešku obrane iskoristio je Kulašin koji je prvo pogodio vratnicu, ali lopta je kasnije ipak došla do njega i iz blizine pogodio za 1:0. U 24. minuti bilo je 2:0, a nakon dodavanja Ogrineca u strijelce se upisao Stojan Vranješ.

Pred kraj poluvremena Borac je mogao i do trećeg gola, no Kolašin je pogodio okvir gola. Da domaćin ostane bez ikakve šanse pobrinuo se sudac Danijel Perić koji je u 55. minuti isključio Denkovića, pokazavši mu drugi žuti zbog simuliranja, a s igračem više Borac je dao još dva gola.

Strijelci su bili Kulašin, te David Čavić. Borac sada ima isti broj bodova kao Zrinjski, s tim da Plemići u 18 sati igraju s Radnikom u zaostalom susretu 3. kola.