Grad Tuzla nastavlja pružati podršku poljoprivrednicima i u 2025. godini (VIDEO)

Datum:

Služba za ekonomski razvoj, poduzetništvo i poljoprivredu Grada Tuzla u kontinuitetu radi kao značajna podrška poljoprivrednicima. Iz Budžeta Grada Tuzle je u 2024. godini za poticaje za poljoprivredu je izdvojeno 168.000 KM.

Značajan projekt u 2024. godini tiče se plasteničke proizvodnje a koji su realizovali sa Humanitarnom organizacijom Musim aid. Plastenici su dodijeljeni socijalno ugroženim kategorijama, i mlađim kategorijama. Realizovano je 340 zahtjeva za novčane podrške iz Budžeta Grada Tuzla.

Služba i u 2025. godini planira nastaviti sa poticajima. Poljoprivrednici se pozivaju da prijave proizvodnju za 2025. godinu. Prijava proizvodnje traje od 3.1. i traje do 31.3.2025. godine.

Podijeli:

spot_img
spot_img

Povezano
INFO

Pripadnici svih službi zaštite i spašavanja Civilne zaštite grada Tuzle darovali krv

Crveni križ/krst grada Tuzle danas je, zajedno sa Dobrovoljnim...

Održan Sinergy basket – projekat koji promoviše principe održivog razvoja i energetske tranzicije (VIDEO)

U okviru međunarodnog projekta SINERGY, Centar za ekologiju i...

U ponedjeljak potpisivanje ugovora s korisnicima projekta „Siguran start“

Obavještavamo vas da će u ponedjeljak, 15.12.2025. godine, s...

U Tuzli održana radionica o ličnoj efektivnosti i emocionalnoj inteligenciji poslovnih žena

U Kantonalnoj privrednoj komori Tuzla jučer je održana radionica...