Lepa Brena zvanično otišla u penziju

Datum:

Pjevačica Lepa Brena ovog ljeta je zvanično otišla u penziju, nakon 40 godina blistave karijere.

Brena je, navodno, još prije nekoliko mjeseci podnijela svu neophodnu dokumentaciju za penzionisanje, a ovih dana stiglo joj je rješenje kojim je i zvanično ostvarila pravo na naknadu.

Izvor dodaje da je ovo novo poglavlje u Breninom životu probudilo mnoga sjećanja na bogatu karijeru, ali i da pjevačici teško pada što vrijeme prolazi.

Drago joj je što je doživela penziju, ali se ne osjeća kao penzionerka i sama ta “titula” joj je čudna. Naročito što neće promijeniti način života.

Brena će nastaviti da nastupa kao i dosad, ali će i uživati maksimalno, što je već počela za vrijeme korone. Tada je još shvatila da je vrijeme da se posveti više sebi i Bobi poslije godina napornog rada”, navodi izvor.

Podijeli:

spot_img

Povezano
INFO

Danas isplata usklađenih penzija u FBiH

U skladu sa Zakonom o MIO/PIO, penzije za mjesec...

Federalni zavod PIO/MIO objavio iznose uvećanih penzija

Nakon što je 23. januara 2026. godine Dom naroda...

Isplata uvećanih penzija u četvrtak, 5. februara

Isplata penzija za januar bit će u četvrtak 5....

Danas u Federaciji BiH isplata penzija

Isplata penzija za mjesec septembar u Federaciji Bosne i...