Viniciusu prijeti zatvor: Proslavio rođendan s 500 ljudi, stigla i vojna policija

Datum:

Zvijezda Real Madrida i brazilske reprezentacije, Vinicius Junior, mogao bi zbog divlje rođendanske zabave završiti iza rešetaka!

Njegov 25. rođendan pretvorio se u višednevni spektakl u Rio de Janeiru, a sad ga čeka sudski proces zbog ometanja javnog reda i mira.

Lokalni mediji otkrivaju da je tulum trajao od 19. do ranih sati 21. jula. Lokacija: luksuzno imanje specijalizovano za svadbe i velika korporativna događanja. Gosti? Oko 500 zvanica, uključujući i Eduarda Camavingu, prenosi Gol.hr.

Fešta je uključivala: koncert Travisa Scotta, vatromet, atrakcije iz zabavnog parka i, naravno, muziku do maksimuma.

Komšije su podnijele prijavu, tvrdeći da je buka bila neizdrživa. Pozvana je i vojna policija, koja je gostima naredila da stišaju muziku.

Ali, čim su otišli – zvuk je opet pojačan.

Slučaj je sada pred 9. posebnim kaznenim sudom u Riju, a Vinicius će se 6. novembra morati pojaviti na ročištu.

Prema brazilskom zakonu, kazna za “ometanje rada ili mira drugih” iznosi od 15 dana do tri mjeseca zatvora ili novčana kazna.

U najboljem slučaju – platit će. U najgorem – mogao bi završiti iza rešetaka.

Podijeli:

spot_img
spot_img

Povezano
INFO

Kojih smjernica se moramo držati da aktiviramo našu probavu

Zatvor je česta probavna tegoba koja može da pogodi...

12 najluđih bjekstava iz zatvora svih vremena

Slučaj bijega zatvorenika iz francuskog zatvora - u torbi,...

Burkina Faso osudila 13 osoba na doživotni zatvor zbog terorističkih djela

Burkina Faso je osudila 13 osoba na doživotni zatvor...

Potvrđena prvostepena presuda: Milorad Dodik pravosnažno osuđen na godinu zatvora

Apelaciono vijeće Suda Bosne i Hercegovine je donijelo drugostepenu...